Čerpací stanice

ČESKÝ TĚŠÍN

Areál ČSAD
Český Těšín

HNOJNÍK

Hnojník 390
739 53 Hnojník

ORLOVÁ

V Poli 1304
735 14 Orlová

HRABOVÁ

U Řeky 812
720 00 Ostrava

SKOTNICE

Skotnice 742 58

TRŠICE

Tršice 783 57

PASKOV

Kirilovova 91

Orlová - Lutyně

Okružní 989

W8 Tankautomat

 • Možnost tankovat NON-STOP
 • Platba kartou
 • K dispozici na všech našich čerpacích stanic

Čerpací stanice

Jsme certifikovaný MOL partner

Účelem projektu MOL Partner je garantování kvality pohonných hmot konečnému spotřebiteli a poskytnutí potřebné marketingové podpory pro jejich prodej.

Majitel čerpací stanice zapojené do programu se zavazuje prodávat motorová paliva v nezměněné kvalitě a složení. V případě zájmu jsme připraveni nabídnout partnerům možnost využít naše dopravce a zaručit tak požadované standardy a normy týkající se kvality, bezpečnosti i ochrany životního prostředí.

V rámci MOL Partner programu dodáváme pohonné hmoty pod značkou MOL Drive 95 a MOL Drive Diesel. Zároveň dáváme partnerům možnost rozšířit si produktové portfolio o novou generaci velkoobchodních prémiových paliv pod názvem MOL ExtraDrive 95 a MOL ExtraDrive Diesel se speciálními přísadami, které mají pozitivní vliv na chod motoru i výkon automobilu.

MOL Česká republika také uděluje partnerům právo používat ochranné známky paliv jejich umístněním na čerpací stanici ve formě reklamních nálepek a ve formě poskytnutých prvků firemní identity v souladu se smlouvou. Ke každému partnerovi přistupujeme individuálně, stejně tak i k řešení jeho potřeb. Jsme schopni přizpůsobit jednotlivé prvky programu přesně na míru vašim potřebám.

MOL DRIVE: optimální volba

Motorová paliva MOL DRIVE s velkou rezervou splňují požadavky Evropské unie na kvalitu paliv, které jsou stanovené ČSN EN 590 a ČSN EN 228 a vyhovují i požadavkům světového Sdružení výrobců automobilů. Cílem týmu odborníků v rafinerii MOL bylo poskytnout motoristům paliva zajišťující špičkové užitkové vlastnosti. Paliva pravidelně procházejí laboratorními a motorovými zkouškami, testováním kvality a užitkových vlastností. Při výrobě paliv MOL DRIVE se využívají účinné přísady vyvinuté ve spolupráci s renomovanými výrobci aditiv.

Výhody paliva MOL DRIVE

Paliva MOL DRIVE s ultranízkým obsahem síry zabezpečují dlouhou životnost katalytického konvertoru ve výfukovém potrubí a díky nízké hodnotě destilačního zbytku, obsahu nenasycených uhlovodíků a pryskyřicových látek je tvorba usazenin ve spalovacím prostoru motoru maximálně potlačena. Tím je chod motoru hladší a bezproblémovější a díky dokonalejšímu spalování paliva je skladba výfukových plynů příznivější. To umožňuje z motoru uvolnit víc síly, která se projeví snížením spotřeby paliva. Díky výrazně nižšímu opotřebení motoru při použití paliv MOL DRIVE je zabezpečený provoz automobilů za velmi výhodných ekonomických podmínek vzhledem k jejich výrazně nižší poruchovosti.

Rafinerie MOL přispívá významnou mírou k ochraně životního prostřední prodejeme bezsírných motorových paliv s přídavkem biosložek získaných z obnovitelných zdrojů energií. Přidávání biosložek do fosilních paliv zvyšuje využívání obnovitelných zdrojů energie a snižuje zátěž pro životní protředí způsobené dopravou, především v podobě nižších emisí CO2. Při výrobě, skladování a distribuci paliv MOL DRIVE je v rafinerii MOL striktně dodržována směrnice CN TR 15367 (Ropné výrobky – Návod pro správnou provozní praxi) nedochází tak k žádné kontaminaci vodou a mechanickými nečistotami. Preventivně používané přísady s biocidním účinkem zabraňují výskytu mikrobiologického znečištění a následnému ucpávání filtrů a korozi.

Tvorba usazenin na sacích ventilech zážehových motorů.

Benzín MOL DRIVE 95

Bezolovnatý automobilový benzín MOL DRIVE 95 se vyznačuje ustálenou kvalitou a užitkovými vlastnostmi přizpůsobenými požadavkům jak tradičních karburátorových motorů, tak i nejmodernějších zážehových motorů s přímým vstřikováním a přeplňováných motorů

Obdobně jako motorová nafta i automobilový benzín MOL DRIVE obsahuje multifunkční přísadu zlepšující výkonnostní a užitkové parametry. Součástí aditiva je:

 • Detergent – disperzantní přísada, která udržuje palivový systém v čistém stavu, minimalizuje vznik usazenin ve spalovacím prostoru a zároveň je schopná rozpoustět a odstraňovat už předtím vytvořené usazeniny.
 • Mazivostní přísada, která zabezpečuje dokonalé promazání jednotlivých součástí motoru, které se pak pohybují hladce a dochází tak k lepšímu přenosu energie, snížení spotřeby paliva a prodloužení životnosti motoru.
 • Atikorozní přísada na zabránění vzniku koroze v palivovém systému
 • Antioxidanty stabilizují kvalitu paliva při delším skladování

Nafta MOL DRIVE Diesel

Plně aditivovaná motorová nafta MOL DRIVE vyhovuje i těm nejpřísnějším požadavkům vozidel se vznětovými motory. Špičková celoroční aditivace motorových naft je v zimním období doplněna zimními přísadami, které zlepují filtrovatelnost (CFPP) a nízkoteplotní stabilitu paliva zimního typu a zabraňují sedimentaci vyšších parafinů vyloučených z paliva při nízkých teplotách okolí. CFPP zimních motorových naft MOL DRIVE je v závislosti na skladbě paliva a množství přidávaných přísad na úrovní -25 C až -32 C a výrazně tak přesahuje normou požadovaných -20 C.

Na zlepšení užitkových parametrů motorové nafty se používá multifunkční přísada, která obsahuje:

 • Zvyšovač cetanového čísla paliva na zlepšení spalovacích vlastností a startování vznětového motoru
 • Antikorozní přísadu na zabránění korozí palivového systému
 • Deterginentní přísadu na zabránění vzniku usazenin ve spalovacím prostoru motoru a jeho udržení v čistém stavu
 • Deemulgátor na zlepšení odolnosti paliva vůči vodě
 • Antioxidant na zvýšení stability paliva při dlouhodobém skladování
 • Vodivostní přísadu k zabránění vzniku statického náboje při tankování a tím zvýšenou bezpečnost tankování
 • Protipěnivostní přísadu proti vzniku pěny při tankování

NE VŠECHNA PALIVA JSOU STEJNÁ!

Významné investice do vývoje a špičkových technologií zařadily rafinerii MOL mezi tři nejmodernější rafinerie v Evropě. MOL drží krok s nejnovějšími kvalitativními trendy ve výrobě motorových paliv a může tak nabídnout na čerpacích stanicích PARTNER vysoce kvalitní paliva pro každého motoristu.

Nová prémiová paliva MOL DRIVE byla navržena tak, aby svými unikátními vlastnostmi dosáhla pozitivního vlivu na váš motor i životní prostředí.

 • Nižší spotřeba paliva
 • Vyšší výkon motoru
 • Příznivější skladba výfukových plynů
 • Nižší poruchovost vozidla
 • Delší životnost motoru